امروز: دوشنبه، 28 مرداد 1398
04/6 1397
باید یه احترام تان کلاه از سر برداشت

با برنامه ترین تیم ملی فوتبال ایران
برای اولین بار در تاریخ فوتبال کشورمان شاهد حضوور مقتدر و برنامه تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ بودیم.

باید یه احترام تان کلاه از سر برداشت

برای اولین بار در تاریخ فوتبال کشورمان شاهد حضوور مقتدر و برنامه تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ بودیم.
شاید کمتر کسی فکر می کرد با خط خوردن سید جلال حسینی و وریا غفوری کور سوی امیدی برای تیم ایران در گروه موسوم به مرگ باقی بماند. هرچه به جام جهانی نزدیک می شدیم حجم جوک ها و پیام های تمسخر آمیز بیشتر می شد.
پیش بینی ها برای نتایج ایران در مقابل هم گروهی هایش خوش بینانه ۳ گل در بازی مقابل پرتغال و اسپانیا بود. دو تیمی که قهرمانی جام ملت های اروپا و جام جهانی را در کارنامه دارند.
اما کی روش بازهم ثابت کرد در قامت یک سرمربی تیمش به فرد متکی نیست و از سوی دیگر حرفه اش را قربانی دستورات فرمایشی نمی کند.
سکاندار پرتغالی کشتی فوتبال ملی ایران با تیمی جوان پا به روسیه گذاشت و همانطور که وعده داده بود دنیا را وادار به احترام به تیم ملی فوتبال ایران کرد.
شاگردان کی روش در زیبا ترین و مهیج ترین جام ورزشی دنیا مثل خورشید در کهکشان پر ستاره درخشیدند. چنان خوب ظاهر شدند که دنیا به احترامشان ایستاد. توئیت ها و پست های اینستاگرامی بزرگان فوتبال جهان تاییدی بر این مدعاست.
شنیدن این جمله که جام جهانی ایران را از دست داد دلیل خوبی است برای اینکه احساس غرور کنیم و به خودمان ببالیم که سرزمین مان چنین پسرانی دارد.
باید به کارلوس کی روش دستمریزاد گفت و به احترام تیم ملی فوتبال کشورمان ایستاد و کلاه از سر برداشت.
کی روش نشان داد با مدیریت می توان بهترین نتیجه را کسب کرد. او اعتماد به جوانان را به مدیران مان نشان داد و ثابت کرد بهتر از مدیران ما جوانگرایی را در دستور کار دارد و اعتماد به جوان ها نتیجه ای خوشایند و غرور آفرین دارد.
دسته بندی: خبرها
بازدیدها: 553 نظرات: 0 نویسنده: torki

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود