امروز: دوشنبه، 28 مرداد 1398
11/6 1396
رویال آرنا حامی بزرگ ترین گردهمایی مدیران الماسی

روز پنجشنبه سالن همایش بین‌المللی اصفهان سیتی سنتر میزبان بزرگ‌ترین گردهمایی مدیران الماسی بود. مجموعه ورزشی رویال آرنا نیز با مدیریت دکتر فرهاد رحیمی به‌عنوان حامی در این گردهمایی شرکت داشت.
مدیرعامل مجموعه ورزشی رویال آرنا که گام های مثبتی برای ورزش اصفهان برداشته است در این باره گفت: این همایش با رویکرد فرصتی بر بازاریابی در بازار ایران در خصوص کسب‌وکار و بازاریابی ارزش‌آفرین، بررسی نمونه‌های موفق بازاریابی و راهکارها، خلق بازارهای آینده با هوشمندی استراتژیک و تکنیکهای فرصت‌یابی در بازاریابی و فروش برگزار شد.
فرهاد رحیمی ادامه داد: حوزه ورزش نیز نیازمند تحول در نحو مدیریت برای توسعه ورزش و تضمین سلامت جامعه است و معتقدیم چنین گردهمایی هایی، فرصت مناسبی در اختیار مدیران ورزشی قرار می دهد تا با علم روز مدیریت آشنا شوند و برای ارتقاء جایگاه این حوزه در جامعه گام بردارند.
وی ادامه داد: دکتر احمد روستا پدر علم بازاریابی ایران با موضوع کسب‌وکار و بازاریابی ارزش‌آفرین اولین سخنران این گردهمایی بود. در ادامه پرویز درگی از تکنیک‌های فرصت‌یابی در بازاریابی و فروش در ایران صحبت کرد و محمود محمدیان به بررسی نمونه‌های موفق بازاریابی و راهکارهای نوین بازاریابی در ایران پرداخت. محمد طالاری با موضوع خلق بازارهای آینده با هوشمندی استراتژیک به این همایش پایان داد.
رحیمی خاطر نشان کرد: بی‌شک ارزش‌آفرینی در کسب‌وکار یکی از مبانی کلیدی در مدیریت است. درواقع آنچه یک کسب و کار را سود ده و ماندگار می‌کند، ارزش‌آفرینی است. طی سال‌های اخیر شاهد رشد و توسعه به‌کارگیری روش‌های نوین بازاریابی بوده‌ایم.
این کارآفرین و پژوهشگر ورزشی اظهار داشت: گفته می‌شود آشنایی با راهکارهای نوین بازاریابی می‌تواند ذهن شمارا به روی مسائل و موضوعات مختلف باز کند تا کلیدی برای قفل کسب‌وکارتان باشد. در این راستا با شناسایی فرصت‌ها در بازاریابی می‌توانید به بهترین وجه از آن سود ببرید. این سازمان‌های متمایز هستند که فرصت‌ها را درمی‌یابند و از آن بهره مند می‌شوند. پس چرا ورزش از این همه فرصت و موقعیت بهره نبرد؟ ما نیز به همین دلیل به عنوان حامی در این گردهمایی حضور پیدا کردیم.
رحیمی تاکید کرد: از سوی دیگر امروزه سودآوری و رشد کسب‌وکارها درگرو بهره‌برداری از بازارهای امروز و هم‌زمان خلق بازارهای فردا است. درهمین راستا کارشناسان باور دارند هوش استراتژیک، مدیران را برای رقابت حال و آینده توانمند می‌سازد.
مدیرعامل مجموعه ورزشی رویال آرنا یادآور شد: اهمیت این موضوعات سبب شد تا به عنوان حامی در بزرگترین گردهمایی مدیران الماسی حضور پیدا کنیم.

رویال آرنا حامی بزرگ ترین گردهمایی مدیران الماسی
رویال آرنا حامی بزرگ ترین گردهمایی مدیران الماسی
رویال آرنا حامی بزرگ ترین گردهمایی مدیران الماسی
رویال آرنا حامی بزرگ ترین گردهمایی مدیران الماسی
دسته بندی: خبرها
بازدیدها: 847 نظرات: 0 نویسنده: torki

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود