امروز: پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400
09/14 1395
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان: مجموعه ورزشی هتل کوثر در جذب توریسم موثر است

مدیر کل ورزش وجوانان استان اصفهان در بازدید از مجموعه ورزشی درحال ساخت هتل کوثر گفت: معتقدم این مجموعه در استان و حتی کشور ،یکی از مجموعه های ورزشی کامل و مطابق با استانداردهای جهانی است.
محمد سلطان حسینی ادامه داد:آنطور که از شواهد پیداست مجموعه ورزشی هتل کوثر یکی از بهترین ها در اصفهان خواهد بود. البته از هتل پنج ستاره کوثر نیز انتظار می رفت که این هتل قدیمی و با کیفیت در استان دارای چنین مجموعه ای شود.
وی خاطرنشان کرد:همانطور که استحضار دارید در تمام هتل های بزرگ دنیا برای افزایش کیفیت خدمات ،اقدام به ساخت برخی مکان ها و ابنیه هایی می نمایند که به رضایت مشتری کمک می کند و مهمترین آن سالن های فیت نس است که شامل استخر وسالن های بدنسازی است که باید یک همخوانی و یک همترازی با سایر تجهزات هتل داشته باشد.
مدیرکل ورزش وجوانان استان اصفهان تاکید کرد:خوشبختانه در بازدید از مجموعه ورزشی در حال ساخت هتل کوثر مشخص است که خدمات و کیفیت آن نه تنها پایین تر نیست ، بلکه معتقدم بعد از افتتاح می تواند باعث توسعه گردشگری فعال و غیر فعال ورزشی شود.
سلطان حسینی اظهارداشت: دربسیاری از کشورها، در بولتن هتل های بزرگ یکی از بخش های بزرگ در تبلیغات اعلام شده سالن های ژیمناستیک و سالن های جیم و بادی بیلدینگ است.هتل کوثر نیز به این بخش تجهیز شده و این مجموعه می تواند باعث رونق توریسم خارجی وهم جذب ورزشکاران زبده شهر اصفهان شود.
وی با اشاره به حمایت سازمان ورزش و جوانان از ساخت مجموعه های ورزشی در هتل ها و در سطح شهر یادآورشد: ما در خصوص برخی از وام هایی که دولت برای توسعه فضاهای ورزشی با بهره کم تعریف کرده می توانیم به سرمایه گذاران و مجریان پروژه های ورزشی کمک کنیم و ازسرجمع اعتبارات استانی که در اختیار اداره کل قرار داده می شود به متقاضیان واگذار کنیم . در استان اصفهان نیز شاهد پرداخت تسهیلات تاسقف یک میلیارد نیز بوده ایم. علاوه بر آن اداره کل دارای تیم کارشناسی و متخصصین ورزشی زبده است که در تمام موارد اعم از مشاوره ساخت و تجهیز اماکن ورزشی به سرمایه گذاران کمک کنند. در این زمینه می توان به هیات بدنسازی و پرورش اندام و هیات پزشکی ورزشی اشاره کرد که می توانند مشاوره های خوبی برای رعایت استانداردهای لازم به سازندگان مجموعه های ورزشی ارائه کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه مجموعه های ورزشی متعددی در استان و کشورساخته شده است تاکید کرد: اما باید گفت که مجموعه ورزشی هتل کوثر از استاندارد بالایی برخوردار است و یکی از کامل ترین مجموعه های ورزشی در کشور و استان اصفهان است و می تواند در جذب گردشگر خارجی موثر واقع شود.
سلطان حسینی از فرهاد رحیمی برای راه اندازی مجموعه ورزشی رویال آرنا که به توسعه زیر ساخت های ورزش اصفهان کمک شایانی کرده است تقدیر کرد.
انتهای خبر

دسته بندی: ---
بازدیدها: 707 نظرات: 0 نویسنده: torki

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود