امروز: دوشنبه، 23 مهر 1397
09/14 1395
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور : از پروژه های موثر در گردشگری حمایت می کنیم

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت:هتل هایی که می خواهند در استانداردهای جهانی و رقابت بازارهای بین المللی فعالیت کنند باید خدمات جانبی مانند مجموعه های ورزشی را کنار سایر فعالیت هایشان تعریف کنند.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور و مدیرکل ورزش و جوانان استان از ممتاز ترین پروژه مجموعه ورزشی چند منظوره استان اصفهان بازدید کردند.
مرتضی رحمانی موحد در بازدید از مجموعه ورزشی در حال ساخت هتل کوثر اظهار داشت: این مجموعه مکمل خدمات هتل هست. مجموعه ورزشی هتل کوثر با نگاه علمی و رعایت استانداردهای بین المللی می تواند در جذب گردشگر نقش مهمی ایفا کند.
وی ادامه داد: این روزها هتل ها جرات ندارند تنها با ارائه خدمات اسکان خود در بازار رقابت کنند و به خدمات و کیفیتی که جنب خدمات اصلی شان دارند توجه می شود و این موضوع در جذب مخاطب موثر است.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور خاطرنشان کرد: مجموعه ورزشی هتل کوثر با این تنوع خدمات ورعایت استانداردها و نگاه علمی به ساخت مجموعه، قطعا می تواند مسافرین هتل و سایر مهمان ها و جامعه هدف این مجموعه در شهر اصفهان را پوشش دهد.
رحمانی موحد یادآورشد: مجموعه ورزشی هتل کوثر با این نگاه علمی و تخصصی که برای ساخت آن لحاظ شده به یک مرکز خوب تندرستی و سلامت در اصفهان تبدیل خواهد شد و می تواند در استانداردهای بین المللی قرار بگیرد.
وی به تاثیر این مجموعه این چنینی در جذب گردشگران اشاره کرد و افزود: مجموعه ورزشی این هتل یکی از نقاط قوت هتل است و افرادی که به هتل می آیند متوجه می شوند یک مرکز تندرسی در کنار سایر خدمات هتل در اختیارشان قرار می گیرد و این دو کنارهم یک منشا اثر گذار در رضایتمندی گردشگر خواهد بود.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور تاکید کرد: در استانداردها بخش های خدماتی جزو اصول ثابت ما است. ما به کیفیت خدمات و تجهیزات و ضوابطی که به توسعه پایداربی انجامد توجه داریم ومعتقدیم این فکر به توسعه پایدار کمک خواهد کرد.پایداری هتل در گرو این همیستگی ها و هم افزایی ها است، ما ازاین جریانات و از این اقدامات حمایت می کنیم.
مجموعه ورزشی رویال آرنا با مدیریت فرهاد رحیمی و در راستای توسعه زیر ساخت های ورزش اصفهان راه اندازی شده است.
انتهای خبر

دسته بندی: ---
بازدیدها: 214 نظرات: 0 نویسنده: masroor

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود